Karayolu Taşımacılık
© Copyright 2004-2014 Başçani Ulus.Taş. Tüm Hakları Saklıdır.
+90 324 237 7566
Başçani Taşımacılık olarak müşterilerimize denizyolu, ve karayolu taşımaları konusunda hizmet vermektedir. Firmamız uluslararası karayolu ve denizyolu taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla  tüm dünya ülkelerine profesyonelce sunan merkezi Mersin'de bulunan kurumsal bir uluslararası lojistik firmasıdır.

Başçani Taşımacılık bir çok ülkeye ithalat, ihracat, transit, komple taşımalar konusunda uluslararası  karayolu taşımacılıktadır.

Başçani Taşımacılık International Freight Forwarding sektöründe uluslararası nakliye faaliyetlerini başarı ile sürdürmekte ve sürekli gelişime  açık yapısıyla kısa sürede göz ardı edilemez aşamalar kaydetmiştir. Bu aşamaları kaydederken siz değerli müşterilerimize en iyi servisi, en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde verebilmeyi kendimize başlıca ilke olarak benimsemekteyiz.
IRAK                   İRAN                TÜRKMENİSTAN     KAZAKİSTAN       AFGANİSTAN          ERMENİSTAN         AZERBAYCAN     GÜRCİSTAN            ÖZBEKİSTAN             SURİYE