Hakkımızda
Kalite ve güvenle hizmet sunmayı ilke edinen karşılıklı iş ilişkilerini saygı çerçevesinde gören bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Sektördeki tecrübemiz gelişmiş filomuzla sizlere hizmet vermeyi ilke edinerek hizmette sınır tanımayan bir ilke ile hareket eden müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan sürekli yenilik anlayışı ile ithalat, ihracat, transit proje ve her türlü taşıma hizmetleri vermekteyiz.
    Uluslararası hizmet verebilme gücü, gelişmiş hizmet alt yapısı, her türlü taşımanızı kapıdan kapıya yönelik çözüm ve uygulamaları, tecrübe ve gerektiren lojistik çözümleri, oluşturulan zengin müşteri porföyü ile lojistik sektöründe lider olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız, Avrupa Ülkeleri, Balkan Ülkeleri, Türki Cumhuriyetleri, Rusya, Irak, İran ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve ithalat işlemlerinizi eğitimli yönetici,deneyimli personelimizle müşteri odaklı gerçekleştirmektedir.
© Copyright 2004-2014 Başçani Ulus.Taş. Tüm Hakları Saklıdır.
Başçani Uluslararası alanda taşıma, nakliye, sigorta hususunda faaliyet göstermektedir. Şirketimiz geçmiş yıllar içerisinde güvenli ve sağlıklı adımlarla Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Asya ülkelerine taşıma yapan sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.
+90 324 237 7566