+90 324 237 7566
© Copyright 2004-2014 Başçani Ulus.Taş. Tüm Hakları Saklıdır.
             İran Nakliye Hizmetleri;

Türkiye-İran güzergahında uzun yıllardır ihracat-ithalat sevkiyatları anlamında başarılı çalışmalara imza atan firmamız her geçen gün hizmet ağını geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir. İran nakliyat firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Başçani Taşımacılık sizlere komple yük taşımacılığı hizmetinin yanı sıra yük taşıma ve istifleme konusunda da yardımcı olmaktadır.Standart tır taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, konteyner taşımacılığında Türk ve İran plakalı araçlarımız taşımalar gerçekleştirmekteyiz.

İran nakliye, lojistik ve taşımacılık hizmetlerinde uzman kadromuz, sizlere bu konudaki en kaliteli ve ekonomik servisleri sunmayı kendisine görev edinmiştir.
Yüklemelerinizi gayet titiz bir şekilde, varış noktalarına en doğru zamanda ulaştırmak daima önceliğimiz olmuştur ve olmaya da devam edecektir.
İran Nakliye hizmetlerimizde yükleriniz ve ürünleriniz en iyi nakliye maliyet yani navlun ücretlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.

Sıklıkla yinelenen nakliye servslerimiz ile uygun maliyet avantajını sağlamakta ve siz işinize konsatre olmuşken sizin yerinize İran nakliye ve lojistik organizasyonlarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

İran nakliye hizmetlerini tüm sorunlardan arındırılmış şekilde gerçekleştirmeyi kendine hedef seçmiş Başçani Taşımacılık, alanında uzman çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir.
Tel     : +90 324 237 7566
Fax    : +90 324 237 7556
Gsm   : +90 554 494 8711
e-mail : info@bascani.com
wep    :  www.bascani.com

Başlıca Nakliyat Yapılan İller  :